Dodano produkt do koszyka

Adapter SC/SC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96005-1

Adapter SC/SC duplex MM OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96005-1

Producent: ASSMANN

Cena: 2.60 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier GLS 16.50 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu

  • Kod: 339791
  • EAN: 4016032335689
  • Jednostka: szt.
  • Kod producenta: DN-96005-1
  • Producent: ASSMANN
  • Rodzaj osprzętu: Adapter
  • SKU: 0004-00011-52796

Kod producenta: DN-96005-1

Stan produktu: nowy

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Witaj w sklepie SiecsklepowTB24
Ponad 100.000 produktów w ofercie naszego sklepu. Oferujemy kompleksowo przygotowane działy handlowe: klimatyzacja i wentylacja, pompy ciepła i ogrzewanie, artykuły budowlane, elektryczne, Wod-Kan, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły BHP oraz dom i ogród. Na rynku działu już 10 lat, stale się rozwijamy i poszerzamy nasza ofertę.
x schließen

Diese Seite nutzt Dateien “cookies” in dem Zweck der Verwirklichung der Gefallen gemäß mit Politik Cookies. Sie können die Lagerungsbedingungen bezeichnen oder des Zuganges des Mechanismus cookie in deinem Browser.